Otrzymuj newsletter:

Certyfikaty:  GMP Life ExtensionConsumerLab AwardIFOS Life Extension 

Super Kwas R-Liponowy

Dostępność:
średnia ilość
Cena: 189,00 zł
Cena netto: 189,00 zł
szt.
Kod produktu:

01208

Cechy produktu

okPreparat przygotowany specjalnie dla osób, które chcą zapewnić swojemu organizmowi właściwą ilość mitochondriów w komórkach, aby dostarczyć prawidłowego poziomu energii na długie lata oraz spowolnić procesy starzenia się. Obniża również poziom cholesterolu i cukru we krwi poprawiając jednocześnie wrażliwość na insulinę, a także chroni śródbłonek i zmniejsza rozmiar i ilość płytek miażdżycowych. Obniża również ciśnienie krwi. Hamuje powstawanie końcowych produktów zaawansowanej glikacji białek. Chroni przed zaćmą i poprawia stan w jaskrze oraz chroni przed wpływem metali ciężkich.

Jedno opakowanie wystarcza na: 30-60 dni

Zawartość opakowania:  60 kapsułek wegetariańskich

Nazwa w języku angielskim: Super R-Lipoic Acid

 

Kwas alfa-liponowy pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym wywołanym przez wysoki poziom glukozy. Występuje on w dwóch formach, czyli izomerach optycznych, które są swoim lustrzanym odbiciem, a ich właściwości bardzo różnią się od siebie. Forma prawoskrętna, czyli kwas alfa-R-liponowy jest cząsteczką aktywną biologicznie, występującą w naturze; ta właśnie forma odpowiada za fenomenalne właściwości przeciwutleniające (antyoksydacyjne). Forma lewoskrętna, kwas alfa-S-liponowy, jest nieaktywna biologicznie. To balast powstający przy przemysłowej produkcji tego kwasu. Większość suplementów kwasu liponowego zawiera obie formy (izomery) w proporcjach 50:50, tak więc każde 100 mg kwasu liponowego zawiera wtedy tylko 50 mg jego biologicznie aktywnej formy.

Organizm człowieka produkuje i wykorzystuje jedynie formę „R”, czyli właśnie kwas alfa-R-liponowy. Jest on silnym neutralizatorem wolnych rodników (antyoksydantem czyli działa przeciwutleniająco), a także reguluje procesy zapalne w tkankach (działa przeciwzapalnie). Udowodniono, że działa dużo silniej niż mieszanina form „R” i „S”, zawarta w większości suplementów diety.

Fundacja Life Extension prowadzi ciągłe badania nad innowacyjnymi technologiami w dziedzinie żywienia. Nowoczesny proces uzyskiwania czystego kwasu alfa-R-liponowego pozwolił stworzyć zupełnie nową jakość - "generator" antyoksydacyjny nowej generacji.

Preparat Super Kwas R-Liponowy cechuje się wysoką bioprzyswajalnością, stabilnością, co zwiększa jego wiele prozdrowotnych właściwości. Przyswajalność została dodatkowo zwiększona poprzez zastosowanie soli sodowej kwasu alfa-R-liponowego zamiast czystego kwasu, która – jak wykazały badania – osiąga 10-30 razy wyższe maksymalne stężenie we krwi, niż czysty kwas liponowy. Co ważne, stężenie to jest osiągalne nawet 12 razy szybciej, znacznie szybciej więc dociera do tkanek docelowych. Najnowsze doniesienia mówią, iż po podaniu doustnym tego suplementu, maksymalne stężenie kwasu liponowego we krwi osiągane jest już po 10-20 min.

W przeciwieństwie do innych postaci kwasu liponowego, składnik preparatu Super Kwas R-Liponowy jest dużo bardziej stabilny. Utrzymuje więc swoje prozdrowotne działanie dłużej.

Doskonałe właściwości przeciwutleniające kwasu alfa-R-liponowego poprawiają równocześnie funkcjonowanie mitochondriów, komórkowych „fabryk energii”. Super Kwas R-Liponowy ma więc także działanie przeciwstarzeniowe dlatego pozwala zachować młodzieńczą energię każdego dnia.

Kwas liponowy obniża jednocześnie poziom zarówno cholesterolu jak i lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) oraz redukuje rozmiar i liczbę płytek miażdżycowych.

 • Wysoka zawartość składnika w jednej kapsułce
 • Chroni organizm poprzez działanie antyoksydacyjne
 • Chroni kluczowe dla produkcji energii w organizmie mitochondria i odwraca ich uszkodzenia
 • Chroni śródbłonek oraz redukuje rozmiar i ilość płytek miażdżycowych
 • Obniża ciśnienie krwi
 • Obniża poziom cholesterolu i cukru zwiększając również wrażliwość na insulinę
 • Obniża poziom leptyny pozwalając otrzymać zdrową wagę
 • Hamuje powstawanie końcowych produktów zaawansowanej glikacji białek
 • Chroni przed zaćmą i poprawia stan w jaskrze
 • Chroni przed wpływem metali ciężkich (arsen, cynk, kadm, kobalt, ołów, miedź, nikiel, rtęć, żelazo) chelatujęc (wiążąc) je
 • Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego


Wartości odżywcze:

Wielkość dawki – 1 kapsułka wegetariańska

Ilość dawek w opakowaniu – 60

 
Zawartość jednej kapsułki:
Sód 30 mg
Bio-Enhanced® Stabilizowany alfa-R-liponian sodu (równowartość 240 mg kwasu R-liponowego) 300 mg

Pozostałe składniki: celuloza roślinna (składnik kapsułki), mąka ryżowa, stearyniany roślinne

Zawiera ryż.

 

Bio-Enhanced® jest zarejestrowanym znakiem handlowym Geronova Research, Inc.

 

Sposób użycia:

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 1 lub 2 kapsułki na dobę; o stałych porach, najlepiej na pusty żołądek.

Kapsułki mogą być stosowane przez wegetarian.

 

Uwaga!

Produkt może obniżać poziom glukozy we krwi. Jeśli stosujesz leki wpływające na poziom glukozy we krwi, przed użyciem produktu skonsultuj się z lekarzem.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia

Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone.

Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem.

szt.

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

Podstawowe Wsparcie Mitochondriów z BioPQQ
Podstawowe Wsparcie Mitochondriów z BioPQQ

PQQ wspiera mitochondria, których żywotność determinuje długość życia całego organizmu. Wszelkie procesy fizjologiczne zachodzące w organizmie zasilane są energią produkowaną przez mitochondria - komórkowe generatory energii. Ich funkcja jest tak bardzo ważna, że coraz większa liczba naukowców uważa, że długość życia mitochondriów może określać ogólną długość życia ludzi. Preparat zawiera także kwas R-liponowy, który m.in. odwraca uszkodzenia mitochondriów oraz acetyl L-karnitynę, która jest odpowiedzialna za transport tłuszczów do mitochondriów, aby został on spalony i zamieniony w energię.

Cena: 199,00 zł
Pełny opis
szt.
Optymalizowany Resweratrol z Synergistycznie Działającymi Wyciągami z Winogron
Optymalizowany Resweratrol z Synergistycznie Działającymi Wyciągami z Winogron

Resweratrol jest ekstraktem działającym prozdrowotnie i zwiększającym długość życia. Opublikowane badania naukowe pokazują, że jest on w tym zakresie najbardziej efektywnym wyciągiem roślinnym. W preparacie tym znajduje się także pterostilben oraz fisetyna. Ten wyjątkowy zestaw działa synergisycznie zwiększając i tak już niemałe korzyści zdrowotne poszczególnych składników. Mamy więc działanie obniżające poziom cholesterolu i cukru we krwi, odwracanie procesów zwapnienia naczyń krwionośnych oraz hamowanie agregacji płytek krwi. Preparat ma nadzwyczajny wpływ na zdolności uczenia się i pamięć. Pobudza też apoptozę (śmierć) komórek nowotworowych oraz redukuje ich proliferację (namnażanie się).

Cena: 179,00 zł
Pełny opis
szt.
Super Karnozyna
Super Karnozyna

Karnozyna jest wyjątkową substancją odmładzającą organizm i spowalniającą zegar biologiczny przez spowalnianie skracania telomerów. Szczególnie wysoką zawartość karnozyny odkryto w długo żyjących komórkach ludzkiego ciała, takich jak komórki nerwowe  (neurony) i komórki mięśniowe (miocyty). Naukowcy odkryli związek między poziomem karnozyny w mięśniach poszczególnych zwierząt, a ich maksymalną długością życia. Karnozyna jest naturalnym silnym przeciwutleniaczem, dzięki czemu zapobiega m.in. miażdżycy i jej konsekwencjom (udar, zawał). Obniża podwyższone ciśnienie krwi. Reguluje poziom glukozy we krwi i zwiększa wrażliwość na insulinę. Redukuje zakwasy i zwiększa wytrzymałość fizyczną. Przeciwdziała również glikacji białek.

Cena: 199,00 zł
Pełny opis
szt.

Opinie o produkcie (2)

Joanna
3 sierpnia 2013

Chciała bym zapoznac sie z wiarygodna opinią, czy ALA można używać mając plomby amalgamatowe. Trafiłam na informacje że w takich warunkach jest to zabronione. Czy ALA spowoduje tu pszyspieszanie uwalniania rtęci z amalgamatu? Ponad to czytalam niejasne uwagi, że ALA wiąże metale z organizmu, ale może ich nie wydalać, tylko będzie je z powrotem gubić, jeżeli organizm nie otrzyma w szybkim czasie kolejnej dawki ALA. Nie wiem też, czy prawa jest, że przyjmyjąc ALA trzeba również mięc odpowiedni poziom wit.B1 aby nie doszlo do zbyrzeń oddechowych. W sumie mam cały szereg niewiadomych, również o różnych źródłach i sposobach produkcji ALA. Chciała bym prosić o informacje, albo wskazanie źródła takich informacji. Joanna -> Witam Pani Joanno, Otrzymałem odpowiedź w sprawie kwasu liponowego i jego działania w przypadku plomb amalgamatowych: "Nie ma znanych przeciwwskazań lub badań wskazujących, że suplementacja kwasem R-liponowym spowoduje uwolnienie rtęci z plomby i jej pozostanie w organiźmie. Ponieważ kwas R-liponowy ma zdolności do zwalczania wolnych rodników może on pomagać w ochronie organizmu przed uszkodzeniami spowodowanymi metalami ciężkimi. Poniżej jest zamieszczony link do obszernego artykułu dotyczącego detoksykacji metali ciężkich, który szerzej omawia tę kwestię: http://www.lef.org/protocols/health_concerns/heavy_metal_detoxification_01.htm Zachęcamy osoby poddające się jakiejkolwiek procedurze tego typu, aby skonsultowała się z lekarzem na temat suplementacji w jej trakcie. Niektórzy lekarze stosują specjalne procedury w takich przypadkach." Pozdrawiam Ireneusz Adamczyk DłuższeŻycie.pl


ani
5 listopada 2013

Od 3. miesiecy stosuje kwas liponowy,zalecil mi neurolog /ciagly bol plecow. Ponadto mam cukrzyce.Wyniki bardzo mi sie poprawily,bol maleje z tygodnia na tydzien.Polecilam ten produkt w rodzinie i znajomym.


Klienci, którzy kupili ten produkt, przeczytali artykuły:

Wiedza przekazywana przez portal ma charakter wyłącznie edukacyjny i nie stanowi porady lekarskiej w rozumieniu Ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty. Treści zawarte w serwisie w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji ze specjalistą. Informacje tutaj zawarte są oparte na badaniach naukowych i wnioskach z nich płynących. Nie są one jednak gwarancją uzyskania identycznych efektów, gdyż to zależy od indywidualnego stanu zdrowia.Wszelkie roszczenia prawne wobec właściciela serwisu dluzszezycie.pl, dotyczące ewentualnych szkód pośrednich i bezpośrednich wśród użytkowników serwisu są wykluczone.

Copyright © 2012-2014 Sklep internetowy www.dluzszezycie.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SzablonSklep.pl | oprogramowanie: Shoper.pl

Ireneusz Adamczyk Znajdź nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl