Menu użytkownika

Wyciąg z Zielonej Kawy

Wyciąg z Zielonej Kawy CoffeeGenic™ (z małą ilością kofeiny)

89.00 zł

Osoby, które podejmują nadzwyczajne kroki, aby ograniczyć wpływ węglowodanów, mogą wciąż doświadczać większych niż pożądane poziomów cukru we krwi w ciągu dnia. Powód? Cukier we krwi może wzrosnąć do niebezpiecznie wysokich poziomów po posiłkach, co może trwać godzinami, a nawet cały dzień! Badania pokazują, że nawet u osób z normalnym poziomem glukozy na czczo, kontrola po-posiłkowych wzrostów może zapewnić dodatkową ochronę układu sercowo-naczyniowego i metabolicznego. Aby rozwiązać ten powszechny problem, naturalny składnik w postaci Wyciągu z Zielonej Kawy CoffeeGenic® jest teraz dostępny. Uzyskał on nadzwyczajny 32% spadek w poposiłkowym poziomie cukru we krwi. Ponadto kawa podwyższa poziom HDL, poprawia funkcje śródbłonka i zwiększa dostępność rozluźniającego arterie tlenku azotu oraz wspomaga metabolizm tłuszczów.

Na stanie

Opis produktu

okSuplement diety przygotowany specjalnie dla osób, które mają podwyższony poziom cukru oraz osób, które chcą utrzymać zdrowy poziom glukozy we krwi oraz przeciwdziałać jej poposiłkowym wzrostom. Wspiera też kontrolę wagi ciała poprzez wspomaganie metabolizmu tłuszczów.

Jedno opakowanie wystarcza na: 30-45 dni

Zawartość opakowania: 90 kapsułek wegetariańskich

Badania wskazują na skuteczność: przy każdej dawce

Nazwa w języku angielskim: CoffeeGenic® Green Coffee Extract

Osoby, które podejmują nadzwyczajne kroki aby ograniczyć wpływ węglowodanów mogą wciąż doświadczać większych niż pożądane poziomów cukru we krwi w ciągu dnia. Powód? Cukier we krwi może wzrosnąć do niebezpiecznie wysokich poziomów po posiłkach, co może trwać godzinami, a nawet cały dzień! Badania pokazują, że nawet u osób z normalnym poziomem glukozy na czczo, kontrola po-posiłkowych wzrostów może zapewnić dodatkową ochronę układu sercowo-naczyniowego i metabolicznego.

Aby rozwiązać ten powszechny problem, naturalny składnik w postaci Wyciągu z Zielonej Kawy CoffeeGenic® jest teraz dostępny. Ten składnik do kontroli glukozy następnej generacji uzyskał nadzwyczajny 32% spadek w poposiłkowym poziomie cukru we krwi.

Kluczem do zdolności preparatu Wyciąg z Zielonej Kawy z CoffeeGenic® do obniżania poposiłkowego poziomu glukozy jest kwas chlorogenowy – polifenol znajdujący się w ziarnach zielonej kawy. Kwas chlorogenowy hamuje nadmierną aktywność glukozo-6-fosfatazy. Enzym glukozo-6-fosfataza powoduje powstawanie glukozy z substratów niewęglowodanowych i wydzielanie glikogenu z wątroby. Oba te procesy mogą powodować nadmierny poziom glukozy we krwi. Neutralizowanie nadmiaru glukozo-6-fosfatazy jest konieczne dla większości ludzi, aby utrzymać optymalną kontrolę glukozy we krwi. Kolejny sposób, dzięki któremu kwas chlorogenowy wspiera zdrowy poposiłkowy poziom glukozy, to atakowanie enzymu alfa-glukozydazy. Ten enzym jelitowy rozbija cukry złożone i zwiększa ich absorpcję do krwi. Kwas chlorogenowy również zwiększa ilość białek sygnałowych dla receptorów insulinowych w komórkach wątrobowych.

Wyciąg z Zielonej Kawy z CoffeeGenic® może być również pomocny w procesie kontroli wagi. W niedawno przeprowadzonym badaniu z udziałem ludzi z kontrolną grupą placebo, uczestnicy zażywali 350 mg ekstraktu z zielonej kawy trzy razy dziennie bez zmiany ilości przyjmowanych kalorii czy poziomu wysiłku fizycznego i ćwiczeń. Imponujące rezultaty – ogłoszone w styczniu 2012 r. – pokazały, że zarówno kobiety, jaki mężczyźni, stracili na wadze średnio 9 kg – ponad 10% całkowitej wagi ciała – po zaledwie 12 tygodniach suplementacji. Jednocześnie zaobserwowano średnio 4.44% redukcję procentowego udziału tłuszczu.

Konkluzja z tego jest taka, że wyciąg z zielonej kawy silnie wspiera zdolności organizmu do naturalnej utraty wagi. CoffeeGenic® – główny składnik tego preparatu – jest tym samym, który był klinicznie testowany w powyższym badaniu.

Dlaczego wyciąg z zielonej kawy?

Kawa rośnie na drzewach i owocem jest jagoda. Jagoda zawiera zielone nasiona, które są „ziarnami”. Zewnętrzna część jagody jest usuwana, aby się dostać do nasion. Nasiono zawiera większą zawartość kwasów fenolowych (50%), niż jagoda (ok. 35%). Problem z paloną kawą, którą pijemy jest taki, że większość fenolowej zawartości ziarna kawy jest niszczona podczas procesu palenia.

Wyciąg z Zielonej Kawy z CoffeeGenic® jest wytwarzany przy zastosowaniu opatentowanego procesu, aby otrzymać nadzwyczaj wysoki procent kwasu chlorogenowego. Ziarna kawy używane w tym preparacie są otrzymywane w wyniku naturalnych upraw ekologicznych.

Aby uzyskać optymalny efekt, jedna kapsułka Wyciągu z Zielonej Kawy z CoffeeGenic® powinna być zażywana przed obfitymi posiłkami. Każda kapsułka jest standaryzowana do 50% kwasu chlorogenowego.

Ten suplement powinien być stosowany w połączeniu ze zdrową dietą i regularnymi ćwiczeniami. Rezultaty mogą się różnić u różnych osób.

 • Szerokie działanie prozdrowotne składnika aktywnego
 • Obniża poziom cukru we krwi
 • Wspomaga metabolizm tłuszczów
 • Poprawia funkcje śródbłonka i zwiększa dostępność rozluźniającego arterie tlenku azotu
 • Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego
 • Przyjazny dla cukrzyków

Wartości odżywcze

Wielkość dawki – 1 kapsułka wegetariańska

Ilość dawek w opakowaniu – 90

Zawartość jednej kapsułki:
Ekstrakt z ziaren Zielonej Kawy (Coffea arabica), CoffeeGenic™ [standaryzowany na 50 % kwasu chloro genowego (100 mg)] 200 mg

Inne składniki: mikrokrystaliczna celuloza, celuloza roślinna (kapsułka).

 

Sposób użycia

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, 1 kapsułka przed obfitymi posiłkami, do 3 razy dziennie.

Każda porcja zawiera około 6 mg kofeiny (ilość jaką można znaleźć w 1/8 filiżanki zaparzonej zielonej herbaty).

 

Uwaga!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia

Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone.

Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem.

Otwórz listę źródeł naukowych

1. Diabetes Care. 2010 Feb;33(2):411-3
2. Diabetes Care. 1999 Feb;22(2):233-40.
3. Am J Physiol Renal Physiol. 2004 Aug;287(2):F268-73. Epub 2004 Apr 27.
4. Arch Intern Med. 2001 Feb 12;161(3):397-405.
5. Nagendran MV. Effect of Green Coffee Bean Extract (GCE), High in Chlorogenic Acids, on Glucose Metabolism. Poster presentation number: 45-LB-P. Obesity 2011, the 29th Annual Scientific Meeting of the Obesity Society. Orlando, Florida. October 1-5, 2011.
6. J Agric Food Chem. 2010 Apr 14;58(7):4141-4.
7. J Ethnopharmacol. 2010 Jul 6;130(1):93-7.
8. Cell Biochem Funct. 2008 Apr;26(3):320-8.
9. J Nutr Sci Vitaminol (Tokyo). 2007 Apr;53(2):166-73.
10. J Nutr Biochem. 2006 Jan;17(1):63-71.
11. Braz. J. Plant Physiol., 18(1):23-36, 2006

Kawa. Odkrywanie unikalnych, zdrowotnych własności kawy

Kawa. Odkrywanie unikalnych, zdrowotnych własności kawy

Narodowy Instytut Zdrowia odkrywa ochronne właściwości kawy

Narodowy Instytut Zdrowia odkrywa ochronne właściwości kawy

Wszyscy jesteśmy przedcukrzykami?

Wszyscy jesteśmy przedcukrzykami?

 

 

 

 

 

 

 

 

Cukrzyca - opis choroby część 1

Cukrzyca – opis choroby część 1

Benfotiamina - ochrona przed glikacją i wysokim poziomem cukru we krwi CZĘŚĆ 1

Benfotiamina – ochrona przed glikacją i wysokim poziomem cukru we krwi CZĘŚĆ 1

Cukrzyca, nowotwór, miażdżyca. Granat - korzystna modulacja ekspresji genów

Cukrzyca, nowotwór, miażdżyca. Granat – korzystna modulacja ekspresji genów

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “Wyciąg z Zielonej Kawy CoffeeGenic™ (z małą ilością kofeiny)”

Copyright © 2015 Sklep internetowy www.dluzszezycie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ireneusz Adamczyk Znajdź nas w Google+

Zamknij
Dołącz do programu edukacyjnego
Nagłówek
 • Witaj!

  Wygląda na to, że interesujesz się sprawami zdrowia i medycyny.

  Przygotowaliśmy kilkunastoczęsciowy bezpłatny program edukacyjny dotyczący najnowszych doniesień o profilaktyce i leczeniu wielu bardzo powszechnych schorzeń. Zachęcam do dołączenia do tego programu.


  Co 3-4 dni otrzymywać będziesz wiadomości, z których każda poświęcona będzie jednemu schorzeniu.


  Zaraz po zapisie otrzymasz w prezencie również e-book "Zdrowie mimo upływu lat".
 • Już 0 subskrybentów
 • Email Marketingby GetResponse
×
Show
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.